Kim jesteśmy

High Level Sales & Marketing (HLSM) definiuje rynek nieruchomości premium dla najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół tworzą eksperci odpowiedzialni za sukces sprzedażowy warszawskiego apartamentowca Cosmopolitan.

Pod marką HLSM zajmujemy się selekcją, marketingiem i sprzedażą wyjątkowych domów i apartamentów na rynku pierwotnym i wtórnym. Pomagamy także znaleźć odpowiednią nieruchomość na wynajem. Doradzamy inwestorom w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek inwestycji klasy premium, zarządzając całym procesem - od stworzenia koncepcji produktu i jego pozycjonowania po kontakt z Klientami i realizację transakcji sprzedaży.

Analizujemy dane dotyczące segmentu nieruchomości premium i publikujemy raporty „High Level Book” cieszące się dużym zainteresowaniem mediów. Wydajemy także magazyn „High Level” prezentujący treści z obszaru sztuki, stylu życia i architektury, dostępny w ramach sieci partnerskiej marek luksusowych oraz na naszej stronie.

Na czele zespołu stoi Karolina Kaim, pełniąca funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment, ekspertka rynku nieruchomości z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży.

Zapraszamy na spotkania w najpiękniejszych wnętrzach w Polsce.

Prezes Zarządu Tacit Investment

Karolina Kaim

Ekspertka z 30-letnim doświadczeniem, współtworzyła warszawski rynek nieruchomości komercyjnych. Od kilku lat wyznacza trendy w mieszkaniowym segmencie luksusowym. Ma także unikalne kompetencje w sektorze hospitality & leisure.

Od grudnia 2014 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment. Odpowiada za sukces sprzedażowy apartamentowca Cosmopolitan, a także ekskluzywne projekty hotelowe: The Bridge Wrocław i Nobu Hotel Warsaw. Jest twórczynią marki High Level Sales & Marketing, która definiuje rynek nieruchomości premium w Polsce dla najbardziej wymagających klientów.

W ramach Upper Property, jako Prezes Zarządu, wspiera inwestorów od strony planistycznej i formalno – administracyjnej, maksymalizując potencjał ich nieruchomości. Wcześniej, przez 15 lat budowała i zarządzała Platan Group. W latach 1991-1999 tworzyła podstawy Jones Lang LaSalle na polskim rynku i brała udział w kierowaniu firmą.

Jest członkiem Executive Committee ULI (Urban Land Institute w Polsce), a także Ambasadorem Fundacji White Star.

Wykwalifikowany zespół

Poznaj zespół naszych specjalistów, którzy od lat współtworzą rynek nieruchomości oraz segment prestiżowych apartamentów w Polsce.

Łucja
Rosiak

Sales Director

Adrian
Czajewski

Real Estate Advisor

Katarzyna
Biela

New Business Manager

Tomasz
Żywot

Sales Manager

Izabela
Głowacka

Home Advisor

Zuzanna
Szopowska-Konop

Marketing Manager

Paulina
Pytlarczyk

Marketing Coordinator

Katarzyna
Wąs

Art Advisor

Magda
Jeziorowska

Interior Design

Magda
Dusińska

Interior Design

Lena
Szczesna

Graphic Designer

Jan
Grochowski

Architekt

Marek
Sekulski

Services Director


0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: rodo@tacitgroup.pl

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.