Izabela Głowacka -

opiekun inwestycji

Stary Mokotów

Zaprojektowany w stylu art deco, niezwykle wysmakowany i wyrafinowany. Został urządzony meblami z epoki, a dziś vintage, które świetnie komponują się z nowoczesną kuchnią. Z okien roztaczają się widoki na niską zabudowę Mokotowa.

Warszawa

100 m2
3 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Mokotów

Więcej o lokalizacji

Przyjazna przestrzeń

Apartament znajduje się na III piętrze, na które wjeżdżamy nowoczesną windą. Przez drzwi wejściowe wchodzimy bezpośrednio do przestronnego korytarza, a następnie do salonu i otwartej kuchni, oddzielonej oryginalną szybą loftową. Dobrze wyposażona i nowoczesna kuchnia sprzyja wspólnemu gotowaniu. Salon połączony z jadalnią jest przestronny, jasny, pełen słońca. Druga część apartamentu, prywatna, składa się z dwóch sypialni, łazienki, garderoby oraz funkcjonalnego pomieszczenia gospodarczego, w którym znajdują się pralka i suszarka.


Wysoki standard wykończenia

Klimat przestrzeni tworzą także duże drewniane okna, od sufitu do podłogi. Kolory mebli i wzory tkanin nawiązują do modernizmu warszawskiego. Pojawiają się brązy, odcienie rudego, bordo, czerń i biel. Na ścianach wiszą obrazy Edwarda Dwurnika. W apartamencie znajduje się toaleta dla gości – świetnie zaprojektowana, minimalistyczna, w odcieniach czerni i bieli. W łazience usytuowanej w pobliżu głównej sypialni znajduje się wygodna wanna, a kolor biały został tu uzupełniony elementami czerwieni.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Miejskiej zieleni
Slow life
Sport & fitness

Luksusowy apartamentowiec

Ten wyjątkowy apartament, do którego należy także miejsce na parkingu podziemnym oraz komórka, znajduje się w Willi Różana, luksusowej pięciopiętrowej inwestycji, położonej w najbardziej prestiżowej części Starego Mokotowa. Jest to kameralny budynek ze strefą relaksu: basenem, siłownią i sauną.

Prestiżowa lokalizacja

Różana, to jedna z najpiękniejszych ulic na warszawskim Mokotowie. Cicha, spokojna, zielona. Blisko stąd do centrum, a do Łazienek Królewskich można się wybrać na piechotę. W bezpośrednim sąsiedztwie tego miejsca znajdują się Park Morskie Oko, Park Dreszera i Pola Mokotowskie. Okolica jest wyjątkowo bogata w infrastrukturę, a to z racji jej centralnego położenia pomiędzy głównymi arteriami miasta – ulicą Puławską i Alejami Niepodległości. W pobliżu znajdują się najlepsze butiki, renomowane szkoły i przedszkola, klimatyczne kawiarnie, restauracje, a także – stacja metra Racławicka.

To miejsce premium, które wyróżnia idealna lokalizacja, design i wykończenie wnętrza w najwyższym standardzie. Styl art deco, prowadzony w całym mieszkaniu bardzo konsekwentnie, sprawia, że jest to wyróżniająca się oferta na rynku warszawskich nieruchomości na wynajem.

Zapraszamy do kontaktu

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: rodo@tacitgroup.pl

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.