Katarzyna Biela -

opiekun inwestycji

Apartamenty przy Morskim Oku

Elegancki czteropiętrowy budynek na Dolnym Mokotowie w kameralnym sąsiedztwie i otoczeniu zieleni.

Warszawa

101 m2
4 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Mokotów

Więcej o lokalizacji

W komfortowej przestrzeni

Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najbardziej optymalny rozkład pomieszczeń umożliwiający elastyczność w aranżacji i łączeniu mieszkań w zależności od indywidualnych potrzeb. Prostota i elegancja a także najwyższa jakość materiałów wykończeniowych i nowoczesne rozwiązania stanowią o prestiżu oraz wyjątkowości inwestycji. W apartamentowcu znajdzie się reprezentacyjne lobby z nowoczesną przeszkloną windą. Całodobowa ochrona i monitoring zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort. Inwestycja oferuje 24 apartamenty o powierzchni od 50 m2 do 540 m2. Nowoczesny garaż podziemny posiada 34 miejsca postojowe.


Zieleń i architektura

Wysokie apartamenty z panoramicznymi, dźwiękoszczelnymi oknami gwarantują jasną i cichą przestrzeń do życia. Przestronne tarasy sprawiają, że otaczająca zieleń staje się integralną częścią budynku. Każdy z apartamentów został wyposażony w nowoczesne systemy filtrów antysmogowych, zapewniających doskonale czyste powietrze.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Miejskiej zieleni
Slow life
Sport & fitness

W centrum spokoju
Apartamenty zlokalizowane są w przestrzeni harmonijnie łączącej centrum Warszawy z ciszą i zielenią okolicznych parków. Sąsiedztwo parku Morskie Oko, Łazienek Królewskich, terenów rekreacyjnych, klubów fitness, kortów tenisowych i bliskość centrum sprawiają, że jest to miejsce idealne dla osób ceniących, zarówno spokój, jak i miejski styl życia.

Oferty w ramach inwestycji

Zapraszamy do kontaktu

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: rodo@tacitgroup.pl

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.