Cosmopolitan

Cosmopolitan to 44-piętrowy prestiżowy budynek apartamentowy o wysokości 160 m, oferujący 236 wykończonych i wyposażonych apartamentów. Nietypowym, jak na mieszkalne wysokościowce, rozwiązaniem są otwieralne okna w każdym pokoju, a także wychodzące poza obrys bryły budynku wykusze, które powiększają pole widzenia mieszkańcom apartamentów. Na parterze budynku znajdują się wyjątkowe koncepty kulinarne, otwierające budynek na miasto, jego mieszkańców i turystów.

Warszawa

40 - 194 m2
29 apartamentów

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Śródmieście

Więcej o lokalizacji

Miasto z każdej perspektywy
PRZESZKLONA ELEWACJA

Całkowicie przeszklona fasada zapewnia niesamowity widok na panoramę Warszawy. Przede wszystkim na centrum i Pałac Kultury i Nauki oraz biznesowe city z biurowcami w okolicach Ronda ONZ i ul. Emilii Plater. Ale także na Ogród Saski, Stare Miasto, a od strony północnej - Żoliborz. Z okien naszego wieżowca można również podziwiać Stadion Narodowy oraz zakola Wisły.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Spa & wellness
Sport & fitness
Zakupów

Strefa relaksu TARAS Z WIDOKIEM I FITNESS KLUB

Dla komfortu mieszkańców na 4 piętrze zlokalizowana została strefa relaksu, dostępna wyłącznie dla właścicieli apartamentów. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą, jacuzzi oraz pomieszczeń klubowych. Znajduje się tu również zagospodarowany taras z widokiem na Plac Grzybowski, ulicę Emilii Plater oraz Synagogę im. Nożyków.

Cosmopolitan Concierge PRESTIŻOWA USŁUGA DLA MIESZKAŃCÓW

Cosmopolitan Concierge to nowa usługa dedykowana mieszkańcom Cosmopolitan Twarda 4, której celem jest dbanie o najwyższy komfort życia w apartamentowcu. Usługa dostępna jest przez 7 dni w tygodniu - można z niej korzystać zarówno osobiście czy telefonicznie, jak i za pośrednictwem dedykowanej platformy www, dzięki której mieszkańcy będą na bieżąco informowani o nowościach i najciekawszych wydarzeniach. Cosmopolitan Concierge wyręczy mieszkańców zarówno w organizacji codziennych spraw, jak i realizacji niestandardowych zleceń - zajmie się między innymi: rezerwacją biletów na imprezy kulturalne, opieką nad dziećmi, czy organizacją wyjazdów.

Oferty w ramach inwestycji

Zapraszamy do kontaktu

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: rodo@tacitgroup.pl

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.