Izabela Głowacka -

opiekun inwestycji

Dostępny od
maj 2021
Mennica Residence

Komfortowy apartament w nowej inwestycji z prywatną strefą sportowo – wypoczynkową w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Warszawa, Warszawa

100 m2
4 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Śródmieście

Więcej o lokalizacji

W sercu miasta

Apartament znajdujący się w nowoczesnej Mennica Residence, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i holu. Okna oraz balkon przylegający do części dziennej wychodzą na zbieg ulic Grzybowskiej i Żelaznej. Okna sypialni i loggia są usytuowane od strony wewnętrznego patio.


Kojący design

Przestrzeń została zaprojektowana przez architektkę pragnącą stworzyć dla mieszkańców sferę komfortu po aktywnym, miejskim dniu. Klimat apartamentu tworzą florystyczne motywy na ścianach, żywe rośliny w salonie, drewniane podłogi (Listone Giordano) i stonowane kolory mebli. W łazienkach i kuchni wykorzystano gres Grespania oraz eleganckie baterie Fantini.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Slow life
Zakupów
Życia nocnego

Nowoczesne rozwiązania

Apartament jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt RTV/AGD. Istnieje możliwość podłączenia głośników kina domowego. Salon i główna sypialnia posiadają klimatyzację kanałową. Zasłony i firany w salonie są zdalnie sterowane.

Inwestycja posiada zaplecze sportowo – wypoczynkowe, w tym m.in.: siłownię, kort do squasha, salę gimnastyczną przystosowaną do gry w koszykówkę, pokój do masażu, jacuzzi, 2 sauny. Mieszkańcy mogą korzystać także z sali spotkań wyposażonej w sprzęt multimedialny oraz specjalnie zaaranżowanego miejsca zabaw dla dzieci.

Do dyspozycji mieszkańców są 2 miejsca postojowe na poziomie -1, wieszak na 2 rowery oraz zamykany boks zlokalizowane na parkingu podziemnym.

Lokalizacja

Mennica Residence znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym – na granicy Woli i Śródmieścia. Spacer do najbliższej stacji metra zajmuje 10 minut, a do Ogrodu Saskiego 15 minut. W okolicy znajduje się wiele restauracji i punktów usługowych.

Zapraszamy do kontaktu

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: rodo@tacitgroup.pl

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.