Katarzyna Biela -

opiekun inwestycji

Dom Stara Wieś

Dom o powierzchni blisko 250 mkw, wybudowany w 2018r., znajduje się na 1000 metrowej działce w miejscowości Stara Wieś pod Warszawą.

Stara Wieś

250 m2
4 pokoje

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę

Przestrzeń artystyczna z widokiem na las

Idealne miejsce dla osób szukających spokoju i doceniających równowagę w życiu. Bryła domu ma modernistyczny kształt, dominuje beton, szkło, proste formy oraz panoramiczne okna typowe dla nowoczesnej architektury. Charakterystycznym miejscem jest sypialnia z salonem łazienkowym. To właśnie wanna z widokiem na las była jednym z istotnych akcentów podczas tworzenia wizji domu. Takie rozwiązanie było możliwe ponieważ lokalizacja działki gwarantuje poczucie prywatności.


Wspólna wizja

Rozpoczęłam współpracę z architektem Marcinem Rubikiem ponieważ nasze wizje się pokrywały, to architekt stawiający na proste bryły i funkcjonalność. Wytyczne jakie przekazałam to duże otwarte przestrzenie, kotwione w ścianie schody, salon łazienkowy zintegrowany z sypialnią i wanna w oknie, gdyż wyobrażałam sobie relaksujące kąpiele z ciepłą herbatą czy lampką wina w dłoni i widokiem na drzewa.
Panuje tu cisza i spokój, to idealne miejsce do odpoczynku. Dla mnie jako osoby wykonującej wolny zawód to również idealne miejsce do kreatywnej pracy. - Właścicielka nieruchomości

Idealne dla miłośników

Natury
Slow life

Spokój i harmonia

Spokój, harmonia przestrzeni, zarówno we wnętrzu domu, jak i wokół niego zobowiązuje do życia zgodnie z zasadami zen. Duże okna wychodzą na zieloną ścianę sosen, piękną działkę i okolicę, w której powstają nowe domy. To artystyczna przestrzeń, która stanowi tło dla otaczającej przyrody. O każdej porze roku i dnia widok z okna nie przestaje zadziwiać. Niebywałą zaletą usytuowania bryły domu jest to że wnętrze i otoczenie są ze sobą integralnie połączone.

Życie zgodne z naturą

To projekt dla entuzjastów architektury współczesnej, zrealizowany w oparciu o najwyższej jakości materiały i urządzenia gwarantujące komfort i energooszczędność. Idealne miejsce dla przedstawicieli wolnych zawodów, dla rodziny, dla osób ceniących minimalistyczny styl życia w zgodzie z naturą. Panuje tu cisza, idealne miejsce do odpoczynku, ale i idealne miejsce do kreatywnej pracy.

Parter obejmuje hall, salon z jadalnią, kuchnię, spiżarnię i toaletę dla gości. Przedłużeniem salonu jest szeroki taras a nadwieszona nad nim część piętra stanowi zadaszenie osłaniające miejsce do wypoczynku. Na całej długości salonu i otwartej kuchni znajduje się największe przeszklenie, z którego roztacza się widok na ogród i las. Do garażu można przejść przez funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się: sypialnia główna z otwartą łazienką, garderoba, pralnia z suszarnią, sypialnia gościnna, toaleta, gabinet oraz taras.

20 minut od Warszawy

Lokalizacja nieruchomości daje możliwość kontaktu z naturą, przy zachowaniu zalet bliskości miasta. Dojazd samochodem do Warszawy trasą S8 zajmuje około 20 minut, odległość do CH Blue City wynosi 26 km.

Zapraszamy do kontaktu

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: rodo@tacitgroup.pl

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.