Dom z widokiem na las

Nowoczesny, położony na skraju lasu dom – przestronny i ciekawie zaaranżowany – to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, ceniących równowagę w życiu i odczuwających świat głębiej.

 

 

Bryła ma modernistyczny kształt, dominują beton, szkło, proste formy. Spokój, harmonia przestrzeni, zarówno we wnętrzu domu, jak i wokół niego – zobowiązują do życia zgodnie z zasadami zen. Duże okna wychodzą na zieloną ścianę sosen, piękną działkę i okolicę, w której powstają nowe domy. Ta wyjątkowa nieruchomość to artystyczna przestrzeń, która stanowi tło dla obrazów przyrody. Drzewa, zieleń dosłownie wchodzą do tego wnętrza. Idealne miejsce dla przedstawicieli wolnych zawodów, ale też dla pary lub rodziny lubiącej minimalistyczny styl i życie w zgodzie z naturą.

Miejsce z widokiem

Dom o powierzchni blisko 250 mkw. powstał na 1000-metrowej działce w miejscowości Stara Wieś w 2018 roku. Lokalizacja daje możliwość kontaktu z naturą, przy zachowaniu zalet bliskości miasta. Dojazd samochodem do Warszawy trasą S8 zajmuje około 20 minut, odległość do CH Blue City wynosi 26 km. Nieruchomość wyróżniają panoramiczne okna    o długości 14 metrów z ekspozycją na zachód, wysokie na ponad trzy metry jasne wnętrza, funkcjonalność i design. Wyjątkowym miejscem jest sypialnia z otwartym salonem kąpielowym garderobą. Takie rozwiązanie architektoniczne było możliwe, ponieważ usytuowanie obiektu gwarantuje absolutną prywatność. To właśnie wanna była jednym                  z najbardziej istotnych elementów podczas tworzenia wizji tego domu.

Trzy strefy

Dom jest podzielony na trzy strefy. Część dzienna ma kształt prostokąta. Od strony południowej znajduje się salon, którego przedłużeniem jest szeroki taras. Nadwieszona nad nim część piętra stanowi zadaszenie osłaniające miejsce do wypoczynku. Salon płynnie „przechodzi” w jadalnię i otwartą na nią kuchnię. W tej części również znajduje się wyjście na taras. Parter został uzupełniony wygodną, podręczną spiżarnią, garderobą i pomieszczeniem gospodarczym. Część nocna zorganizowana jest wokół holu od strony wschodniej. Tę strefę zaplanowano na razie dla dwuosobowej rodziny. Składa się z dwóch pokoi, łazienki, pralni oraz głównej sypialni z własną łazienką i garderobą. Dom jest funkcjonalny, został zaprojektowany przez znanego projektanta z uwzględnieniem ergonomii pomieszczeń. Jedna z najciekawszych nieruchomości na rynku premium w okolicach Warszawy.

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: rodo@tacitgroup.pl

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.