Gwiazda Morza Resort Spa&Sport

Miejsce premium stworzone dla osób, które czerpią radość z aktywności
i dbają o wysoką jakość swojego życia.

Zobacz ofertę

LAKE HILL Resort & Spa

Malowniczy kompleks położony
bezpośrednio u podnóża Karpacza.

Zobacz ofertę

Inwestowanie w nieruchomości

Rynek nieruchomości tradycyjnie kojarzy się z bezpiecznym i prestiżowym inwestowaniem wolnych środków finansowych.

Bardzo pozytywnie oceniamy rozwój tego sektora w Polsce, który w ostatnich latach dojrzewa i oferuje coraz więcej form i możliwości do wyboru dla inwestorów prywatnych. Szersza dostępność i wybór w sektorze nieruchomości premium powodują, że każdy może znaleźć najbardziej odpowiadające mu projekty, dostępne w ramach jego możliwości finansowych i preferencji estetycznych.

Najważniejszym parametrem wyboru inwestycji powinno być jej bezpieczeństwo, którego warunkiem jest transparentność i przejrzyste zasady, gdzie wszelkie, istotne informacje są dostępne już na wstępie. Dzięki temu klient może podjąć świadomą decyzję i cieszyć się z rentowności przedsięwzięcia.

Inwestowanie w condo hotele

Czym jest Condo Hotel?

Inwestycja dewelopersko-hotelarska, w której właścicielami poszczególnych lokali są osoby prywatne lub podmioty gospodarcze, a obiektem zarządza operator hotelowy. Każdy lokal jest odrębną nieruchomością z wydzieloną księgą wieczystą. Właściciel pokoju hotelowego dzierżawi go operatorowi hotelu i pobiera z tego tytułu wynagrodzenie określone w umowie.

Inwestycje zweryfikowane przez HLSM

W ofercie High Level znajdują się wyłącznie inwestycje, które zostały zweryfikowane przez zespół profesjonalistów HLSM. Spełniają kryteria segmentu premium pod kątem transparentności, w tym co najważniejsze, przejrzystego finansowania projektu.

Wiarygodność i doświadczenie

Doświadczenie dewelopera w realizacjach hotelowych i wypoczynkowych pozwala zaoferować projekty odpowiadające potrzebom najbardziej wymagających klientów, co gwarantuje wysokie obłożenie.

Lokalizacja

Popularność lokalizacji a także perspektywa wzrostu ruchu turystycznego wpływają na bezpieczeństwo inwestycji w pokoje hotelowe od strony popytu.

Transparentne finansowanie

Przejrzystość i transparentność umowy inwestycyjnej jest warunkiem jej wiarygodności i podstawą bezpieczeństwa. Przedstawienie przywilejów i ryzyk, przychodów i kosztów pozwala właściwie ocenić inwestycję.

Pierwsze skojarzenia z inwestycjami na rynku condo to gwarancje i zysk na poziomie 7 lub 8 procent. Uważam, że o wiele bardziej istotna jest wiedza na temat tego, kto stoi za wybraną inwestycją i co się kryje za marketingową obietnicą zysku. Bezpieczne inwestowanie w nieruchomości wymaga, aby projekt miał zapewnione stabilne finansowanie oraz był zabezpieczony kapitałowo. Ponadto umowa, którą otrzyma przyszły inwestor, powinna być przejrzysta, a jej sformułowania nie mogą budzić wątpliwości. Najlepsze inwestycje to takie, które realizuje wiarygodny i doświadczony inwestor. Ich sukces operacyjny gwarantuje profesjonalny zarząd i grupa menadżerów.

Karolina Kaim

Prezes Zarządu Tacit Investment

Zapraszamy do kontaktu

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34.

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.