Katarzyna Biela -

opiekun inwestycji

Villa Fiano

Apartamenty w stylu modern art déco na Mokotowie.

Warszawa

134 m2
4 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Mokotów

Więcej o lokalizacji

Ponadczasowy smak

Villa Fiano powstała z marzenia o wyjątkowej przestrzeni do życia. „Fiano” to nazwa znanego od 2 000 lat szlachetnego szczepu wina, przywodząca na myśl wyrafinowanie, lekkość i ponadczasowy styl. Z tej inspiracji zrodził się pomysł stworzenia miejsca, w którym panują harmonia i radość życia, a każda chwila staje się prawdziwą przyjemnością.


Modern art déco

Villa Fiano to dwa kameralne czterokondygnacyjne budynki w stylu modern art déco, w których znajduje się jedynie 12 apartamentów. Przestrzenie zostały zaaranżowane tak, by zapewnić najbardziej optymalny rozkład i wypełnić pomieszczenia światłem. Budynki zostaną wykończone w barwach miedzi i bieli toskańskiego marmuru, a nowoczesne formy ręcznie kutych rzeźbień stanowić będą ich idealne zwieńczenie. W częściach wspólnych zostanie wykorzystany naturalny kamień, wysokogatunkowe drewno i stal nierdzewna.

Idealne dla miłośników

Kultury i sztuki
Miejskiej zieleni
Slow life
Sport & fitness

Zieleń i przestrzeń

Przestronne tarasy oraz zieleń otaczająca budynki zapewnią mieszkańcom odpoczynek i komfort. Apartamenty zlokalizowane na parterze będą posiadać ogródki.

W zaciszu Mokotowa

Ulica Krasickiego znajduje się w najbardziej zielonej części Mokotowa - w pobliżu Królikarni, Parku Dreszera oraz Skweru AK Granat. Mokotów to również dzielnica sztuki, kultury, znana ze znakomitych restauracji oraz otoczenia ambasad i ekskluzywnych rezydencji, w której dominuje niska zabudowa. Bezpieczna i doskonale skomunikowana, oddalona od centrum zaledwie o kilka minut.

Oferty w ramach inwestycji

Zapraszamy do kontaktu

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest Tacit Development Polska JS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa („Tacit Development Polska JS”) z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000457787, numer telefonu (22) 403 45 34. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: rodo@tacitgroup.pl

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.